Posts in Category: auto moto

Týdenní parkování u letiště za cenu taxi

acura-rsx-silvery-parking

Chystáte se na služební zahraniční cestu, nebo vás čeká odlet na rodinnou dovolenou? V těchto situacích je většina lidí nervózních ze samotné cesty, zařizování, balení a podobně. Nestresujte se se sháněním a prosením známých, aby vás odvezli na letiště a z letiště. Neutrácejte za taxíky. Vyrazit na letiště Václava Havla můžete pohodlně svým autem, které díky službě parkování u letiště necháte na hlídaném odstavném parkovišti a po návratu zpět si ho na něm zase pohodlně vyzvednete.

Jak služba funguje?

Jednoduše si klidně pár hodin před odletem skrze objednávací systém služby na stránkách www.zaparkujuuletiste.cz zarezervujete své místo na parkovišti u letiště Václava Havla. Parkoviště je vzdálené necelých pět minut cesty od letiště.  Je nonstop hlídané a samozřejmostí je zajištění bezplatného transferu k odbavovací hale i zpět po vašem příletu k autu.

Přijeli jste brzy? Nevadí.

Pokud jste přijeli


Odřené auto? V dnešní době žádný problém.

car-wheels-boutique-hre

Určitě to znáte. Staráte se o svého plechového miláčka, dáváte mu tu nejlepší péči, jezdíte opatrně a ráno když přijdete k autu najdete na jeho laku nepříjemné překvapení. Nepozorný, nebo nešikovný řidič vám vaše auto odřel. Co s tím? Někdo nad tím možná mávne rukou, časem se mu to ale zle nevyplatí, auto začne rezivět. My ostatní dáme naše milované auto ,,k doktorovi“. Za pár peněz předejdeme tomu aby auto začalo rezivět a ztratilo tak na hodnotě při případném prodeji. Jednou takovou klinikou je lakovna UNITED-C v pražských Dejvicích.

V lakovně UNITED-C si poradí s opravami poškozeného laku, ať už se jedná o přirozené škrábance, které jsou způsobené stářím auta či s mechanickým poškozením laku. Škrábance laku od kamínků, štěrku, dokonce i poškození laku klíčem, všechna tato poškození se dají snadno opravit pomocí metody