Posts in Category: cestovani

HNAČOV PRO DĚTI

obec-hnacov_max51712

Proč zvolit ubytování ve Hnačově?

Co vám může ubytování v malebné vesničce Hnačov nabídnout? Především je tu díky necelé stovce obyvatel nádherný klid. Takže je zde krásně, pokud uznáte, že je načase opustit ruch velkoměsta. A bezpečno oceníte především tehdy, když sem přijedete se svými ratolestmi. A je ideálním výchozím bodem pro výlety do okolí. Nedaleké Sušici se ostatně poeticky přezdívá „Brána Šumavy”.

 

Co vás a vaše nejmenší v chatkách ve Hnačově čeká?

Chatky jsou v Hnačově především situovány na klidné místo v přírodě. Takže sem nedoléhá okolní ruch. Za koupáním ani nikam nemusíte, stačí navštívit místní bazén. Nicméně pokud budete chtít, dá se využít i přilehlý rybník.

Až budete svoje potomstvo potřebovat zabavit jiným způsobem než u vody, přímo v areálu osady Nad Rybnikem jsou pro děti nachystány atrakce. Pokud bude sluníčko, samozřejmě pro


Kde je nejvhodnější parkování u letiště Václava Havla?

parkovani u letiste praha 2

Kde je nejvhodnější parkování u letiště Václava Havla?

Také v Praze podobně jako v jiných světových metropolích je mnoho možností parkování u letiště. Vybírat si budeme podle několika kritérií. Především, pokud chceme zde odstavit vozidlo na delší dobu, nás bude zajímat cena parkovného. Na letišti Václava Havla mají všechna parkoviště dvojí ceník. Ten nižší je platný mimo hlavní turistickou sezónu v období od října do března. Ceny se zde v tuto dobu pohybují v rozmezí 450 750 Kč za týden. Po zbytek roku, kdy počet poptávek stoupá až trojnásobně, se ceny zvyšují. Zaparkovat zde je možné za 650 950 Kč za týden. Na náš výběr parkoviště bude mít vliv také jeho vzdálenost od letiště. Unaveni po cestě zcela určitě nebudeme mít zájem o dlouhou procházku ke svému


Splňte si sen o exotické dovolené

3861_2574_6948af5c80de47ea3141a09db415e4f6_5660647773888

Přemýšlíte, kam byste mohli v letošním roce vyrazit na dovolenou? Máte dost tradičních dovolených s nudným, stále se opakujícím animačním programem, all-inclusive a válením se pod slunečníkem na pláži? Zkuste letos udělat změnu a vyrazit na opravdovou exotickou dovolenou.

Exotika – ráj na zemi

Tipy, kam vyrazit za exotikou, můžete načerpat třeba na stránkách www.exotickapriroda.cz, kde si můžete rovnou i vybrat ze široké nabídky exotických destinací. Vybírat můžete z různých zemí Asie, Afriky, Ameriky, Austrálie a Oceánie, ale také pobytové zájezdy do dalších exotických zemí. Cestovní kancelář Arcadia Air se více než deset let soustředí na kvalitní exotickou dovolenou na míru, především ve formě poznávacích a kombinovaných zájezdů. Cestovní kancelář dokáže zajistit nezapomenutelnou dovolenou pro náročné zákazníky s individuálními požadavky, kterým doporučí pouze trasy a programy, které ona sama zná a kam opakovaně vozí své klienty.

Cestovní kancelář


Týdenní parkování u letiště za cenu taxi

acura-rsx-silvery-parking

Chystáte se na služební zahraniční cestu, nebo vás čeká odlet na rodinnou dovolenou? V těchto situacích je většina lidí nervózních ze samotné cesty, zařizování, balení a podobně. Nestresujte se se sháněním a prosením známých, aby vás odvezli na letiště a z letiště. Neutrácejte za taxíky. Vyrazit na letiště Václava Havla můžete pohodlně svým autem, které díky službě parkování u letiště necháte na hlídaném odstavném parkovišti a po návratu zpět si ho na něm zase pohodlně vyzvednete.

Jak služba funguje?

Jednoduše si klidně pár hodin před odletem skrze objednávací systém služby na stránkách www.zaparkujuuletiste.cz zarezervujete své místo na parkovišti u letiště Václava Havla. Parkoviště je vzdálené necelých pět minut cesty od letiště.  Je nonstop hlídané a samozřejmostí je zajištění bezplatného transferu k odbavovací hale i zpět po vašem příletu k autu.

Přijeli jste brzy? Nevadí.

Pokud jste přijeli