Pánská móda, to nejsou jenom džíny

desktop_13

Ve světě pánského oblékání patří pánské džíny k nestárnoucím kouskům. S-FASHION to ví, a proto vám nabízíme pestrý výběr oblečení, tedy kalhoty, pánské vesty a další. Kdo jsme? Internetový obchod sídlící v Praze. Máme k dispozici především široký sortiment zboží od německé firmy Mytrends Textilhandels. Ta se zaměřuje na šik nejen pánskou módu čítající kupříkladu košile či pánské svetry, ale myslí i na dámy.

Móda a pohodlí, to je pánská tepláková souprava

Pánské teplákové soupravy už dávno nepatří jen do tělocvičny. Chcete být oblečen stylově a zároveň pohodlně? Vyberete si s námi v bohaté škále potisků i barev, pohodlí je pak zajištěno ušitím obou kousků (mikiny i tepláků) ze stoprocentní bavlny. K vašemu příjemnému pocitu z jejich nošení přispěje i volný střih se sníženým sedem. Abychom se však vyvarovali beztvaré siluety, jsou nohavice opatřeny v dolní části manžetou. Pánské tepláky si rozhodně vydobyly svoje pevné místo na módním nebi. A jestli vyznáváte na běžné nošení spíše elegantní styl, tak si mezi našimi teplákovými soupravami tu svou určitě vyberete pro maximální komfort i doma. Proč by vám na oblečení mělo záležet jen na veřejnosti, ale v soukromí ne?

Pro milovníky elegance máme pánské košile

Jestliže výše jmenované tepláky mají ve vašem šatníku místo výlučně na venčení psa a my jsme vás nepřesvědčili, máme něco také pro uhlazené gentlemany: pánské košile rozhodně unosíte i tehdy, když se po vás nepožaduje zrovna dodržování přísného dress code. Odborníci na módu popisují tento styl jako casual: Jde o pojetí oblékání, které se nemá potřebu tvářit elegantně, ale současně má na míle daleko do toho ryze sportovního. Takový styl zároveň neklade vysoké nároky na vaši fantazii i peněženku: Vystačíte si s menším množstvím oblečení, které může být převážně v neutrálních barvách. Takže můžete jednotlivé kousky mezi sebou velmi dobře kombinovat.