Postele z masivu nesou řadu výhod

436d7353686f705c456e746974795c50726f64756374_image_142_1162

Kvalitní spánek si vyžaduje i kvalitní postel, a právě proto jsou upřednostňovány postele z masivu, které nesou řadu výhod. Oproti laminu i jiným imitacím dřeva nabízí masiv dlouhou životnost a opravdovou vůni dřeva. Masiv v interiéru ocení milovníci luxusu a přírodního zpracování, masiv uvítají i alergici. Jelikož nábytek z masivu není nijak lepen, jako je tomu u dřevotřísky, nejsou do vzduchu uvolňovány  zbytky lepidel a tím nedochází k nepříjemnému dráždění uživatelů s alergií. Postele z masivu jsou tak vhodné pro všechny, kteří hledají správnou postel do dětského pokojíčku, do studentského pokoje nebo do ložnice.

 

Postele z masivu dlouho vydrží

K hlavním výhodám postele z masivu patří zejména její dlouhá životnost. Opravdové dřevo, to něco vydrží. O tom svědčí i fakt, že například dub byl po dlouhá léta používán k výrobě velmi zatěžovaných a počasím zkoušených lodí. Ale nejen dub je často využívaným materiálem, vašemu interiéru zalahodí i borovice, jež je naším předním materiálem pro výrobu nábytku. Díky stálosti a kráse borovicového dřeva bude majitel svou postel využívat opravdu dlouhou dobu. Dá se říct, že je pořízení postele z masivu záležitostí na celý život. Nutno podotknout, že naše produkty v e-shopu DEN A NOC si můžete pořídit v různém odstínu a tím je přizpůsobit vašemu stávajícímu interiéru.

Postele z masivu u nás v nabídce

Postele z masivu jsou velmi oblíbeným produktem v naší nabídce. Při výběru postele našim zákazníkům vždy doporučujeme zohlednit fakt, že právě tento kousek nábytku patří k těm nejvyužívanějším, a proto by měl leccos vydržet. Masiv je vždy správnou volbou. Ať už si u nás vyberete masivní posel Arizona, dřevěnou postel s označením Dallas do ložnice nebo vás svým provedením učaruje dětská výsuvná rozkládací postel Tam věříme, že s výběrem budete spokojeni a to jak ve dne, tak i v noci. Nevíte si rady? Obraťte se na nás! Právě s výběrem postele pro den i noc vám pomůžeme my z e-shopu DEN A NOC!