Splňte si sen o exotické dovolené

3861_2574_6948af5c80de47ea3141a09db415e4f6_5660647773888

Přemýšlíte, kam byste mohli v letošním roce vyrazit na dovolenou? Máte dost tradičních dovolených s nudným, stále se opakujícím animačním programem, all-inclusive a válením se pod slunečníkem na pláži? Zkuste letos udělat změnu a vyrazit na opravdovou exotickou dovolenou.

Exotika – ráj na zemi

Tipy, kam vyrazit za exotikou, můžete načerpat třeba na stránkách www.exotickapriroda.cz, kde si můžete rovnou i vybrat ze široké nabídky exotických destinací. Vybírat můžete z různých zemí Asie, Afriky, Ameriky, Austrálie a Oceánie, ale také pobytové zájezdy do dalších exotických zemí. Cestovní kancelář Arcadia Air se více než deset let soustředí na kvalitní exotickou dovolenou na míru, především ve formě poznávacích a kombinovaných zájezdů. Cestovní kancelář dokáže zajistit nezapomenutelnou dovolenou pro náročné zákazníky s individuálními požadavky, kterým doporučí pouze trasy a programy, které ona sama zná a kam opakovaně vozí své klienty.

Cestovní kancelář Arcadia Air nabízí své kompletní služby

Arcadia Air za vás vyřídí nezbytná víza do cílových destinací, privátní letištní transfery, cestovní pojištění, booking letenek, zajistí vám bezpečné a pohodlné parkování vašeho vozu na některém z parkovišť u letiště i přednostní odbavení vašich zavazadel před vstupem na palubu letadla.

Dovolená, která se vám přizpůsobí

Za skvělé považujeme také to, že cenu vaší exotické dovolené si určíte vy sami. Cestovní kancelář samozřejmě nabízí zájezdy za pevné ceny, ovšem není problém, aby vám manažer vaší cesty připravil nabídku aktivit, ubytování a přeletů na míru, dle vašich finančních možností. Tím tak získává celá vaše dovolená individuální charakter. Za své peníze dostanete jen to, co opravdu chcete zažít a prožít. Pokud vás představa exotické dovolené na míru zaujala, koukněte na stránky www.exotickapriroda.cz, inspirujte se a možná si i rovnou vyberete svou letošní exotickou dovolenou od CK Arcadia Air…