Posts in Category: zdravi

Vybíráte, nebo chcete změnit svou gynekologickou ordinaci? Máme pro vás tip

beremennost-mama-zhivot-poza

V dnešním díle naší poradny si pojďme přiblížit gynekologickou ambulanci pro ženy GynCare Praha, která sídlí v příjemném prostředí historické části Prahy na Malé Straně ve Sněmovní ulici. Díky této poloze tak nabízí skvělou dostupnost. Zařízení vzniklo již v roce 2002 a od počátku se zaměřuje na péči o pacienty s psychickými obtížemi a ženy, konkrétně v oboru gynekologie a porodnictví.

GynCare se zabývá gynekologickou a porodnickou péčí, kterou poskytuje všem ženám ve věku od patnácti let. Poskytuje preventivní gynekologické prohlídky včetně pravidelných cytologických kontrol a potřebných laboratorních testů, nedílnou součástí každé preventivní prohlídky je ultrazvukové vyšetření moderním přístrojem typu Sono AC X8.

V gynekologické ordinaci vyřeší veškeré zdravotní obtíže, jako jsou časté výtoky, záněty, bolesti v podbřišku. Závažnější onemocnění jako jsou děložní myomy, vaječníkové cysty, inkontinence, endometrióza či podezření na onkologická onemocnění řeší gynekologická ordinace ve spolupráci s předními pražskými klinikami.

Klinika vám